Portal o zdrowej żywności
O nas
 
Sonda
Ile jest mięsa w parówkach
 
 
 
głosuj zobacz wyniki

O czy chciałbyś jeszcze przeczytać? Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Kategoria  Blog  |  Komentarze 4 komentarzy


WYBIERAM ZDROWIE jest portalem o zdrowiu i internetowym sklepem ekologicznym zarówno dla ludzi świadomych, jak i tych, którzy mają niewielkie pojęcie o zdrowej żywności, żywności ekologicznej i zdrowym trybie życia, ale szukają wskazówek, porad i wszelkich eko informacji jak odmienić swoje samopoczucie i zacząć żyć świadomie.

 

Portal o zdrowiu stworzony został z myślą o tych, którym nie jest obojętne własne zdrowie i samopoczucie, którzy zdają sobie sprawę z zagrożeń współczesnego świata i szukają odpowiedzi na szereg pytań, których nie sposób znaleźć tam, gdzie być powinny – na opakowaniach produktów w powszechnie dostępnych sklepach z żywnością. Służymy zatem informacjami na nurtujące i dyskusyjne tematy dotyczące zdrowego stylu życia, zdrowego sposobu odżywiania, składu żywności konwencjonalnej i żywności ekologicznej.
Szczegółowo opisujemy zagrożenia, jakie niesie ze sobą nagminne spożywanie produktów modyfikowanych genetycznie, z ogromną zawartością sztucznych ulepszaczy i przestrzegamy jednocześnie przed producentami pseudo ekologicznej żywności, którzy słowo „eko” z premedytacją wykorzystują w celach tylko i wyłącznie marketingowych. Jako prawdziwy pro zdrowotny portal zachęcamy do zmiany stylu życia, która wcale nie musi wiązać się z drastyczną dietą i odmawianiem sobie wszelkich przyjemności, udowadniając, że zdrowo może oznaczać także przyjemnie i dobrze. Zamieszczamy przepisy na smaczne ekologiczne potrawy na każdą porę dnia, które wykorzystują bio produkty i produkty bezglutenowe oferowane w naszym sklepie ze zdrową żywnością. I wreszcie udzielamy szeregu porad jak zadbać o zdrowie fizyczne i psychiczne, by co dzień tryskać energią oraz jak pozbyć się drażliwych problemów z nadwagą, migreną, skórą, żołądkiem itd.

 

W naszym ekologicznym sklepie odnaleźć można całą gamę bio produktów od żywności zdrowej, ekologicznej po żywność bezglutenową. Oferujemy chrupkie, ryżowe lub pszeniczne pieczywo, szeroki wachlarz ekologicznych herbatek i bio kaw, super zdrowe bio tłuszcze i oliwy, wszelkie ekologiczne soki i nektary nie tylko z owoców, bio napoje zbożowe i pszeniczne piwo, duży wybór ekologicznych płatków, kasz, ryżu, makaronów i mąki. Polecamy najwyższej jakości miody ekologiczne, syropy i cukier trzcinowy, eko przyprawy, buliony, sosy, musztardy, majonez i ketchup, oferujemy także bio warzywa strączkowe, suszone pomidory, bio bakalie oraz ekologiczne konfitury. Z dań gotowych polecamy pasty słonecznikowe i smalczyk wegetariański, a także całą gamę bio ciasteczek i smakowitych przekąsek. Każdy z oferowanych w internetowym sklepie ze zdrową żywnością eko produktów lub produktów bezglutenowych zawiera dokładny opis właściwości, ułatwiający dokonanie wyboru i podjęcie słusznej decyzji o zakupie żywności ekologicznej.

 
 

W naszych artykułach staramy się poruszać rzeczy ważne, ciekawe i przede
wszystkim służące naszemu zdrowiu.
Jeśli interesuje Cię konkretne zagadnienie, szukasz odpowiedzi na nurtujące
Cię pytania, ZAPROPONUJ TEMAT NASTĘPNEGO ARTYKUŁU.

Jesteśmy tu po to, aby wspólnymi siłami poznać receptę na długie i
szczęśliwe życie w zdrowiu!

 
Twój komentarz
komentarz:
imię lub pseudonim:
 
wyślij
Blog
Polecamy
Newsletter
Jeśli jesteś zainteresowany otrzymywaniem informacji o najnowszych artykułach w naszym serwisie zapisz się do poniższego newslettera.

zapiszJeśli chcesz usunąć swój adres z naszego newslettera wpisz go w pole powyżej i kliknij tutaj